Funkcionālā diagnostika SCENAR praktika papildus tiek izmantota japāņu ārsta Nakatani funkcionālā diagnostika, pēc akupunktūras metodes. Tā ļauj novērtēt meridiānu, orgānu funkcionālo stāvokli. Diagnostikas mērījumi dod iespēju terapeitam izveidot veselības problēmas ekspertīzi un atveseļošanās plānu, pielietojot atbilstošu metodiku.
SCENAR praktika SCENAR ir funkcionālās medicīnas ierīce.
Ārstnieciskā iedarbība atjauno paša organisma spējas atgūt veselību.
Nosaukums radies no terapijas termina pirmajiem burtiem (Self- paškontrolējoša, energo, neiro, adaptīva regulācija)..
Konsultācijas Pārvērtējošā konsultēšana (PK) - brīvprātīgs sadarbības process, kā treniņš, starp konsultantu un klientu, kura gaitā tiek risinātas kādas klienta grūtības.
PK ir kā mācību stunda, kurā klients pakāpeniski apgūst prasmi palīdzēt sev un ar laiku šīs zināšanas prast izmantot strādājot pašam ar sevis izzināšanu un darbā ar citiem.
Jurta pirts Pirts kā DZIEDNĪCA. Pirts ir veselības un tradīciju kopšanas vieta. Spēka ceļš caur uguns un ūdens stihijām, atgūstot dabas dievišķo daļu, atgūt iekšējo mieru un harmoniju, veselību ar pirts rituālu.
Uzturs Iemācies veselīga uztura pamatprincipus, kas uzlabos Tavu pašsajūtu. !Veselīgs uzturs ir pamats pareiza uztura koncepcijai. Iemācies dzīvot tā, lai nedarītu pāri sev un savai veselībai.